=

Kış Günlerinde Sahip Olunması Gerekenler – El ve Dudak Bakım Kremi

Burt's Bees Bal Özlü Dudak Bakım Kremi

Kış geliyor, gelecek derken sanırım bu kez gerçekten de geldi! Soğuk havalardan anında etkilenen cildim bu gelişi çok hoş karşılamadı tabi ki. Ben her yıl Neutrogena el kremi ve dudak kremi ya da Blisstex dudak kremi kullanırken, bu yıl nem takviyesini bir tık daha üst seviyeye çıkardım sanırım :) Bu kış ellerim Bioderma’ya, dudaklarım Burt’s Bees’e ait…

Aslında çantamda bir el kremi olması mevsime göre değişen bir durum değil. Hemen her mevsim çantamdan el kremim eksik olmaz. Ellerimi yıkadıktan sonra sabunların verdiği kuruluk hissini hiç sevmem, özellikle de kış aylarında bu his ikiye katlanır. İşte bu dönemde ciddi anlamda nemlendiren bir el kremim yoksa ellerimi her yıkama sonrasında kremlemem gerekir. Bu yıl Bioderma’nın el kremi beni bu dertten kurtardı :) Sayesinde elimi sabahları evden çıkarken bir kez nemlendirmem yetiyor. Tabi bu el çantamda benimle gezmeyeceği anlamına gelmiyor. Bittiğinde kesinlikle yeniden alacağım bir ürün.

Burt’s Bees bal özlü dudak bakım kremi ise kesinlikle meraktan alınmış bir ürün ama sevdiğimi söyleyebiirim. Aslına bakarsanız Blisstex dudak bakım kremim de aynı işi görebilirdi diye de düşünmüyor değilim. Ancak Burt’s Bees’i tercih etmemin en büyük nedeni %100 doğal olması. Kış aylarında ultra kuruyup, pul pul olan dudaklarımı yatıştırıyor. Gün içerisinde aklıma geldikçe sürüyorum. Bazen günde 3-4 kez bazen sürüyorum, bazen de tamamen unutuyorum. Ancak çantamdan hiç ayırmıyorum :)

Sizin kış günlerindeki yardımcılarınız neler? Özellikle beğendiğiniz bir el kreminiz ya da lip balmınız var mı? Önerilerinizi bekliyorum.

Sevgiler…

 Daha fazlası için sosyal medyada takip edin!
Share Post
Written by
No comments

LEAVE A COMMENT