=
 

Doğum Sonrası Zayıflama 2 – LPG Uygulaması

Doğum sonrası zayıflama fikri sanırım kendimle ilgili en çok düşündüğüm konu oldu. Bir önceki yazımda hatırlarsanız artık biraz destek almak istediğimden bahsetmiştim. Spora düzenli gidemediğim için az da olsa bir etki görüyorum. Ancak karnımdaki ciddi deformasyon dan kurtulmadan kendimi bikiniye girebilecek gibi hissetmiyorum.

Bir çok güzellik merkezinde farklı makineler ve farklı programlar mevcut. Açıkçası bu makine işlerine çok kafamı yormadım. Güvendiğim ellere kendimi teslim etmek istedim. Gideceğim merkez iş yerime de yakın olmalıydı ki seanslarıma düzenli olarak gidebileyim.

Doğum Sonrası Zayıflama İçin İlk Adım

Bir çoğumuzun Kryolan’dan bildiği Nişantaşı’ndaki Nubia’da da Lipomassage programlarının olduğunu öğrenince kafamda bir ışık yandı, “İşte bu!”.

Estetisyen Seda Hanım’la tanıştıktan sonra da kendimi ellerine teslim ettim. Kendisi son derece profesyonel ve bir çok güzellik uzmanı gibi size kendinizi kötü hissettirmiyor. Boş vaatler vermeden ihtiyaçlarınızı belirleyip sizinle birlikte bir yol haritası çıkarıyor.

Biz şimdilik 10 seanslık bir program belirledik ve benim şikayetim karın bölgemde olduğundan dolayı o bölge ağırlıklı çalışıyoruz.

LPG uygulaması ilk 3 seansın ardından çıkan sonuç harika….

bikini, diet, Doğum, Doğum Sonrası Kilo Verme, İncelme, Kilo Verme, Lipomassage, lpg, mayo, Nubia, zayıflama,

Doğum Sonrası Mayodan Bikiniye Geçiş 2 – LPG Denemeleri

 

Toplamda 22.5 cm inanılmaz :) Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Hatta ölçüme inanmayıp eski kıyafetlerime girmeye kalktım ve gerçekten de eski elbiselerime girdim :) Ağrısız, acısız… Her seansı ortalama yarım saat süren bir masajla. Hem rahatlıyorum, hem inceliyorum daha ne isteyeyim. Bu işin en güzel yanı yeni doğum yapmış kişiler için ideal olması. Herhangi bir ilaç vs. kullanmadığınızdan emzirirken de uygulatabiliyorsunuz. Doğumdan 6 hafta sonra yaptırabiliyorsunuz ancak size tavsiyem doğumdan sonra vücudunuza en az 6 ay zaman tanımanız. Zaten büyük ölçüde vücudunuzun kendini toparladığını göreceksiniz.

Şu an için önümde 7 seans var. Önümüzdeki inşallah 3 günlük bir detoks yapmayı planlıyorum. Yediklerime de dikkat etmeye çalışsam da Ramazan ayı biraz beni zorluyor.

10 seanstan sonra gelen edit : Evet, 10 seansı tamamladım ve sonuçlardan fazlasıyla memnun kaldım. Çevremdekiler vücudumun bu kadar hızlı toparlanmasına inanamadılar. Özellikle karın bölgemin toparlanmasıyla kendime güvenim arttı. Daha özenerek  giyinir oldum, bir sürü ciciler aldım. Çünkü son dönemde sarkan karnımdan dolayı üzerime ne giysem yakıştıramaz olmuştum. Bırakın eski kıyafetlere girmeyi, yeni kıyafetleri bile kendime yakıştıramadığımdan dolayı almıyordum. Hal böyle olunca da sürekli söyleniyordum kıyafetim olmadığı için. Bu anlamda sanırım en büyük artısı bu oldu LPG uygulamasının.

Ancak bu tedavi öyle ömürlük değil bence. Vücudunuza iyi bakmamanız durumunda eskisi kadar kötğü olmasa da bir nebze kazandığınız sıkılığı kaybediyorsunuz bence. Bu nedenle sporla birlikte bu tedaviyi götürmek en hızlı ve kalıcı sonucu almak için ideal.

Written by
No comments

LEAVE A COMMENT