=
 

Estee Lauder Clear Difference Advanced Blemish Serum

Estee Lauder Clear Difference, akne karşıtı serum; işte size uzun zamandır anlatılmayı bekleyen bir ürün daha.  Hamilelik döneminde akne üretimine ara veren cildim, son 6 aydır eski formuna dönmeye başladı. Özellikle de malum dönemlerde… Yani her ay tekrarlanan bir döngüyle sonsuz sayıda sivilce çıkarıyorum. Çıkardığım bu sivilcelerin iyileşmesi bir ayı buluyor. Tam bitti derken yenilerini çıkarıyorum. Tam da bu noktada Estee Lauder Clear Difference Serum imdadıma yetişti.

Estee Lauder’in bu serumu ne zaman yüzümdeki durum kötüye gitmeye başlasa ilaç niyetine kullandığım bir ürün oldu. Son yıllarda akne konusunda belki de en çok işime yarayanı. Bitmesin diye gözünün içine baktığım :). Doğru nemlendirici kombinasyonunu bulduğunuzda cildinizi gerçekten olumlu yönde etkiliyor. Benim için de bu kombinasyon Darphin’in Melaperfect nemlendiricisi oldu. Bu arada Darphin Melaperfect’in ne kadar harika bir nemlendirici olduğundan bahsetmiş miydim?

Estee Lauder Clear Difference Serum

Estee Lauder Clear Difference Akne Karşıtı Serum düzenli kullanımda etkili mi?

Bu serumdan bir gecede fayda beklemeyin. Çünkü gerçekten uzun süre kullanımda cildinizin daha aydınlık göründüğünü farkediyorsunuz. Benim cildim karmadan yağlıya dönük. Ancak ürünün tüm cilt tiplerine uygun olduğu belirtiliyor. Eğer benim gibi yetişkin aknesi probleminiz varsa ve karma ciltliyseniz kesinlikle seveceğinizi düşünüyorum.  Kuru ciltlilerin cildini özellikle kış aylarında kurutabilir. Tüm akne karşıtı ürünlerde olduğu gibi hafif de olsa kurutucu etkisi var. İçeriğinde taze nane ve okaliptüs aroması bulunuyor. Hafif parfümlü olan serumun çok fresh bir kokusu var.

Tüm bunların dışında ciltteki parlamayı da engelliyor. Yani şu sıcak yaz günleri için fazlası ile ideal. Kesinlikle yeniden alınacaklar sınıfında :) Detaylı olarak inceleyip satın almak isterseniz buyrunuz linki burada.

Ancak bu bahsettiğim ürünler sivilcelerimden tamamen kurtulmama tabi ki yaramadı. Çünkü sıkıntı sadece cildimde değilmiş. Doğru tanı ile aslında nedenin insülin direncinden kaynaklandığını sonunda bir dermatolog farketti. İlaçlar ve besin takviyeleri ile cildim 3 ayda toparlandı. Ancak bu başka bir yazının konusu. İlaç niyetine kullandığım kremlerim bittiğinde de yeniden bu seruma başlamayı planlıyorum.

Bi sonraki yazıda görüşmek üzere

Sevgiler…

Written by
Latest comments
  • estee kremler genelde çok iyiler zaten..

  • ben hiç kullanmamıştım ancak çok beğendim, şimdi diğer ürünlerine de bakmaya başladım :)

  • Ben seni takip etmiyormuşum inanabiliyor musun o.O Yılbaşı geliyor ya ne güzel kofreler olur ^.^

  • Haha olsun geç olsun güç olmasın di mi :) Ben yılbş kofre işini tamamen aklımdan çıkarmışım :)

  • ay benim de aklımdan çıkmıyor :))) hem de ykm, Boyner uzmanlarıyla kanka olursan testerları da bol veriyorlar ^.^ kasıma ne kaldı şurada

LEAVE A COMMENT