=

Zuhair Murad Gelinlik Modelleri – 2016 İlkbahar Yaz

Zuhair Murad Gelinlik denildiğinde ilk akıla gelen isimlerden biri. Kadın ruhundan kesinlikle anlayan tasarımcı, 2016 gelinlik modellerinde de bizi şaşırtmadı ve karşımıza ultra fantastik bir koleksiyonla çıktı. Ben de tabi ki bu gelinlik modellerini bloğumda paylaşmadan edemedim. Her zamanki gibi danteller ve el emeği göz nuru işlemeler konusunda sanatını konuşturan Zuhair Murad gelinlik konusunda kesinlikle kadın ruhundan anlıyor. Ne çok çok abartılı ne de sade bir gelinlik arıyorsanız bu gelinlik modellerine kesinlikle bakmalısınız.
Peki ben aralarından en çok hangilerini beğendim? Benim favorilerim üstteki 3. model. O kadar beğendim ki, yeniden gelinlik giyecek olsam seçeneklerim arasına bu 3 gelinliği kesinlikle koyardım. Sizin favoriniz hangisi?
Bu arada Zuhair Murda, Ellie Saab gibi Orta Doğulu tasarımcıların bu kadar başarılı olmalarına sevinsem de, kıskanıyorum. Yaşadığımız topraklardan Mısır’dan, diğer ülkelerden bu kadar başarılı moda tasarımcıları çıkıyor da, bizden neden hala elle tutulur bir tasarımcı çıkamıyor. Kumaş cenneti dediğimiz ülkemizde akıl tutulması yaşıyoruz. Tüm sektörlerde olduğu gibi moda sektöründe de dünya arenasında “çakma” işlerle gemimizi yürütemediğimiz için bir tane bile adam gibi tasarımcı çıkaramıyoruz. Gelecek vaadedenleri de yeterince magazinel olmadıkları için değerlendirmeye bile almıyoruz.

Zuhair Murad Gelinlik Modelleri


Gelinlik Modelleri, Prenses Gelinlik, Denizkızı Gelinlik, Dantel Gelinlik, Duvak, Duvak Modelleri

Written by
No comments

LEAVE A COMMENT