=
 

MAC EyeShadow – Amber Lights

Merhaba… Dünkü yayınladığım videomu izlediyseniz bu far – eyeshadow size tanıdık gelebilir :) İzlemediyseniz kolay sonbahar makyajı videomu izlemek için buraya ışınlanabilirsiniz. İlgili yazım da işte burada…

Amber Lights Mac göz farını neden sevdim?

Yazıma dönecek olursam. MAC – Amber Lights eyeshadow uzun zamandır aradığım yumuşak, ışıltılı bir bronz. Yaklaşık 1 yıl önce doğum izninden işe dönerken kendime hediye etmiştim kendisini. Ancak kullanmaya başlamam pek tabi baya zaman aldı. Yaz başında ilk kullanımdan sonra ise bayıldım ve sık kullandığım bir göz farı oldu. Yalnız başına ya da siyahlarla çok yakışan bir far. Ne zaman çok kısa zamanda, biraz kendini belli eden bir makyaj yapmam gerekse ilk başvurduğım göz farı kendisi oluyor.

Amber Lights Eyeshadow

MAC Amber Lights Göz Farı

Frost yapıdaki göz farı tozutmuyor ve rengini güzelce veriyor. Daha metalik bir görüntü elde etmek isterseniz Mac Fix+ ile ıslatarak da kullanabilirsiniz. Ben açıkçası uzunca bir zamandır hemen her gün kullanıyorum. Hatta öyle ki artık başka bir göz farı kullanmaz oldum günlük hayatımda. Yaz sonuna doğru yazdan kalma bronzluğunuzu ortaya çıkaracak, hem yaza, hem sonbahara ve diğer tüm mevsimlere uyacak bir göz farı. Bu nedenle bu yatırımı yapmaya da kesinlikle değer.

Yalnız o kadar uzun zamandır bu farı kullanıyorum ki artık sanırım farklı renklerin de arayışına girmem gerekiyor. Sizin bana bu konuda önerileriniz var mı? Sizin Mac koleksiyonundan en sevdiğiniz far renkleri nelerdir?

Written by
Latest comment
  • muhteşem bir rengi varmış ışıl ışıl bayıldım .-))

LEAVE A COMMENT